دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

 

دکوراسیون مغازه جواهر فروشی : اگر به دکوراسیون مغازه های طلا و جواهر فروشی دقت کرده باشید خواهید دید که آن ها از شیک ترین و لوکس ترین و مغازه ها می باشند و ویترین آن ها جزو چشمگیر ترین ویترین ها به شمار می رود. بنابراین طراحی دکوراسیون مغازه جواهرات نیاز به ذوق و سلیقه بالایی دارد. در اینجا می خواهیم به برخی نکات مهم در دکوراسیون مغازه جواهر فروشی می پردازیم:

 دکوراسیون ویترین مغازه جواهر فروشی

واضح است که در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مهمترین قسمت دکور ویترین ها می باشد زیرا مشتریان را از این طریق جذب می نماید. در مغازه جواهر فروشی این اهمیت بسیار بیشتر از مغازه ها و فروشگاه های دیگر می باشد. در طراحی ویترین مغازه جواهر فروشی باید بسیار با دقت تر و ظریف تر عمل نمود و کار دکور آن وسواس بیشتری را می طلبد. تا زیبایی و جذابیت خود را داشته باشد.

دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

 

انتخاب متریال مناسب

یکی از نکات مهم که برای دکور مغازه جواهر فروشی باید در نظر گرفته شود، انتخاب متریال و مواد و مصالح مناسب است. مصالح استفاده شده باید دارای کیفیت بالایی باشند و هر چه بهتر و قوی تر باشند، جلوه ویترین مغازه جواهر فروشی بیشتر خواهد بود و قطعا این جذابیت در جذب مشتری و فروش شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت. به طور مثال می توانید از پلی گلس ضد خش و استیل استفاده شود.

 انتخاب کفپوش مناسب برای دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

پس از انتخاب متریال مناسب و طراحی دکور مغازه جواهر فروشی، باید به طراحی قسمت های دیگر نیز توجه شود و به دنبال آن به تمامی جوانب دیگر طراحی دکوراسیون مغازه بپردازیم. دکوراسیونی شکیل و موفق از آب در می آید که به تمام جنبه های ان توجه لازم به عمل آمده باشد. پس از ویترین باید به طراحی کف و سقف و دیوار های مغازه بپردازیم. چرا که زیبایی آن ها نیز تاثیرات خود را بر روی مشتریان خواهد گذاشت. مغازه فضایی است که باید پس از ورود مشتری به مغازه، تمامی عناصر تشکیل دهنده آن، مشتری را جلب نماید و او را ترغیب به گشت و گزار در آن مغازه و پس از ان خرید از آنجا نماید.

 دکوراسیون سقف مغازه جواهر فروشی

می دانیم که سقف نیز از قسمت های تشکیل دهنده این فضا می باشد و می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه جواهر فروشی شما بسیار تاثیر گذار باشد. بنابراین به طراحی آن نیز باید توجه شود. برای انتخاب رنگ ان بهتر است از ترفند تضاد رنگ با کف استفاده نمایید تا جلوه ی بهتری پیدا نماید. به طور مثال اگر برای کف از رنگ روشن استفاده کردیم، بهتر است از رنگ تیره برای سقف استفاده نماییم تا در دکوراسیون مغازه بالانس فضایی به وجود بیاوریم

 نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

نور پردازی مناسب در نمایش جواهرات مغازه شما می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و جلوه ی فوق العاده ای به ان ها دهد. اما باید به طور صحیح استفاده شود. برای طراحی دکوراسیون مغازه بهتر است که نورپردازی موضعی را  پیاده سازی نماییم.البته انتخاب نور بستگی به نوع ویترین و جواهرات شما دارد. به طور مثال می توانیم بالی ویترین های جواهرات لوستر هایی قرار دهیم. حتی می توانید بر روی سقف نیز نورپردازی های زیبایی را اعمال نمایید.

دکوراسیون مغازه جواهر فروشی