دکوراسیون مغازه بوتیک

دکوراسیون مغازه بوتیک

دکوراسیون مغازه بوتیک

دکوراسیون مغازه بوتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا باید طوری انجام شود که باب میل نه تنها مالک بلکه تمامی افرادی که وارد آن مغازه می شوند باشد و آن ها را راغب به خرید اجناس نماید. و این خود کلیدی برای موفقیت تجار و مغازه داران می باشد. دکوراسیون مغازه تاثیر بسیار زیادی بر روی خرید مشتری و به دنبال آن احسای رضایت فرد خواهد گذاشت.

نورپردازی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در دکوراسیون داخلی می باشد. نورپردازی در مغازه شما به نوع کالاهای شما نیز بستگی دارد. به طور مثال اگر سبک کلاسیک را به فروش می رسانید بهتر است که از نور زیاد در دکور خود استفاده نمایید یک نکته مهم این است که اگر در نورپردازی هرگز از چراغ های فلوئورسنت سبز و یا زرد رنگ استفتده ننمایید. زیرا باعث ایجاد حس ناخوشایند در مشتریان می شود. در قسمت کمد ها و باکس ها بهتر است برای دید بهتر از نور سفید رنگ استفاده نمایید.

نکته مهم دیگر در طراحی دکوراسیون مغازه بوتیک نحوه ی چیدمان اجناس و مبلمان می باشد که اگر درست طراحی شود محیطی مناسب و لوکس را برای مشتریان ایجاد نموده اید. برای منظم تر شدن می توانید برای هر نوع  سبک لباس مثل روسری، شلوار، پیراهن و … باکس و شلف مخصوص تهیه نمایید. در انتخاب مبلمان بهتر است از مبلمان راحتی استفاده نمایید که از مبل های کلاسیک و یا صندلی های فلزی راحت تر می باشند.

نحوه چیدمان اجناس در دکوراسیون بوتیک مهم ترین قسمتی است که باید به آن توجه شود. در دکوراسیون مغازه باید اجناس خود را طوری چیدمان نمایید که جنس های با ارزش و پر فروش تر بیشتر در معرض دید باشند. این را بدانید که چشم ما بیشتر ارتفاع را می بیند، بنابراین در چینش لباس ها بیشتر از ارتفاع استفاده نمایید. در انتخاب رنگ از رنگ های متضاد و مکمل استفاده نمایید زیرا طیف رنگی در دید مشتریان برای موفقیتتان بسیار مهم می باشد. در طراحی دکوراسیون مغازه باید حتما مکانی برای پرو لباس برای مشتریان تعبیه و طراحی شود و همچنین بهتر است فضایی را نیز برای استراحت و نشستن همراهان مشتریان قرار دهید.

دکوراسیون مغازه بوتیک

دکوراسیون داخلی مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه خود را باید طوری طراحی نمایید که بعد از ورود مشتری در آن احساس رضایتمندی به وجود بیاید و نیاز به خرید لباس ها را در خود احساس نماید. روی نور پردازی ها دقت نمایید. به طور مثال اگر لباس های شما بیشتر طرح کلاسیک می باشد از نور بیشتر و بالعکس اگر پوشاک آنتیک را به فروش می رسانید می توانید از نورپردازی متعادل تر استفاده نمایید.

استفاده از نو پردازی سفید در قسمت باکس ها و شلف های مغازه می تواند ایده خوبی برای زیبایی دکوراسیون مغازه باشد و شما می توانید هم چنین از نور سفید برای مرز بندی در درون مغازه خود استفاده کنید. استفاده از گیاهان یکی دیگر از ایده های جالب برای دیزاین داخلی بوتیک است شما می توانید با تعبیه کردن نور در زیر گیاه فضای مغازه تان را گرم و متفاوت کنید.

استفاده از وسایل تزیینی و گیاهان نیز می تواند ایده جالبی باشد و باعث زیبا سازی فضا نیز شود. می توانید برای زیبایی و جلوه بیشتر به آن از مور بسیار ملایمی در زیر آن استفاده نمایید.