طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری

اغلب ما ساعات بسیاری در طول روز را در محل کار خود سپری می نماییم. بنابراین بهرمند بودن از محیطی استاندارد و همین طور لوکس و منحصر به فرد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و طراحی دکوراسیون اداری، امروزه دغدغه مدیران ، معماران و طراحان می باشد.  محیط کاری دارای پرسنل زیادی با سلایق و البته وظایف متفاوت می باشد. بنابراین نیاز است تا هر قسمت طراحی  دکوراسیون اداری مناسب داشته باشد و بری هر بخش فضایی خصوصی در نظر گرفته شود.
برای بهره مند بودن از فضایی مناسب و استفاده بهینه از محیط بهتر است با ایجاد پارتیشن به تفکیک فضا بپردازیم.

ترکیب رنگ در طراحی دکوراسیون اداری

استفاده از رنگ مناسب برای محیط نیز به جهت افزایش انرژی کارمندان و بالا بردن روحیه آنها امری بسیار مهم بوده و نیازمند توجه می باشد. سعی کنیم از رنگ های شاد و انرژی بخش استفاده نماییم. برای فضای اداری نباید از رنگ های خیلی روشن و لطیف مثل صورتی استفاده شود. بهتر است از رنگ های خنثی استفاده نمایید.  همین طور لازم است نور کافی برای محیط در نظر گرفته شود. این امر از خستگی چشم کارمندان جلوگیری می نماید و در نتیجه راندمان کاری آن ها را افزایش می دهد.

طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار شما باید به گونه ای باشد که زمانی که فردی برای اولین بار به شما مراجعه نمود و وارد دفتر کار شما شد دقیقا فضای اداری و رسمی را مشاهده کند و این حس در آن القا شود. برای این کار نوع چیدمان و استفاده از مبلمان مناسب با ترکیب رنگ مرتبط بسیار تاثیر گزار خواهد بود. بهتر است برای مبلمان از رنگ های مشکی و قهوه ای استفاده نمایید تا فضایی رسمی تر را در دفتر کار شما ایجاد نماید.

 

طراحی دکوراسیون اداری

جنس لوازم استفاده شده

درطراحی  دکوراسیون اداری به علت بالا بودن رفت و آمد امکان تخریب و آسیب دیدن به وسایل و لوازم بیشتر می باشد بنابراین بهتر است از متریال های مقاوم مثل متریال فلز در دکور آن استفاده شود و همین طور برای پارچه مبل و صندلی ها بهتر از از جنس های زخیم با مقاومت بالاتر استفاده شود. به طور مثال چرم مناسب است. و نظافت آن نیز راحت تر می باشد. علاوه بر جنس و رنگ باید دارای حالت استاندارد و آرگونومیک باشد تا موجب خستگی کارمندان نشود.

دیوار ها را جذاب نمایید

دیوار ها به دلیل اینکه فضای بسیار زیادی از محیط را در بر می گیرد می تواند تاثیر بسیار بالایی در شاداب کردن و یا کسل کردن فضا داشته باشند. به طور مثال استفاده از دیوار های ساده برای افراد بسیار کسل کننده بوده و مناسب نمی باشد. بهتر است از کاغذ دیواری ها و یا پوستر های مناسب اتفاده شود و یا حتی با استفاده از چند تصویر  و تابلو می توانید محیط را از حالت کسل کننده در آورده و شاداب نمایید

طراحی دکوراسیون اداری

اگر به دنبال طراحی دکوراسیون اداری مدرن و شیک می باشید ما در البرز چوب درساز پروژه طراحی اداری شما را به صورت کاملا منحصر به فرد طراحی و سپس پیاده سازی می نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.