دکوراسیون داخلی دراگ استور: در گذشته برای طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه ها از فضایی ساده و در هم برهم استفاده می شد و یکی از موارد که در آن مورد توجه بوده این بوده است که نحوه چیدمان محصولات به گونه ای باشد که دسترسی به آن ها راحت باشد، اما امروزه با گذر از فضای کلاسیک به سمت مدرنیته و بالا رفتن سطح توقعات مشتریان، متخصصان مجری دکوراسیون داخلی و دکوراتیو باید بتوانند پاسخگوی این نیاز بازار کار و سلیقه مشتریان باشند.
در این مقاله سعی داریم شما را با نکاتی که به هنگام طراحی دکوراسیون مغازه به آن نیاز پیدا می کنید، آشنا کنیم و سهم کوچکی در موفقیت شما در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان دائمی داشته باشیم.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی دراگ استور

دکوراسیون داخلی دراگ استور

اینکه به هنگام طراحی دکوراسیون داخلی باید به چه نکته ای توجه کنیم، فضای درونی دراگ استور است. ابتدا مشخص کنید که فضای درونی مغازه تان پاسخ گوی اجناس و داروها و مشتریان فرضی شما هست یا نه. سپس طرحی برای طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه خود انتخاب نمایید.

رنگ مناسب دکوراسیون داخلی داروخانه

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت دارد. برای انتخاب رنگ مناسب فضای داخلی یک دراگ استور باید چند موضوع را مد نظر قرار دهید. یکی اینکه رنگ برای بزرگ و کوچک جلوه دادن فضای داخلی مغازه مؤثر بوده. بنابراین در صورتی که فضای داخلی اندکی در دسترس دارید ما پیشنهاد می کنیم که رنگ سفید را رنگ غالب قرار دهید. رنگ سفید علاوه بر بزرگ جلوه نشان دادن مغازه، از نظر روانشناسی رنگ ها برای نشان دادن پاکیزگی و بهداشت هم مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی نیز حس آرامش و راحتی را برای مشتریان شما به ارمغان می آورد.

حتما بخوانید:  طراحی دکوراسیون داخلی تالار

پیشنهاد کارشناسان دکوراتیو درساالبرز چوب استفاده از رنگ های دیگر بهمراه رنگ غالب سفید دکوراسیون داخلی دراگ استور شما می باشد. این پیشنهاد خوب حالت کسلی که رنگ یک دست سفید ممکن است در کارمندان و مشتریانتان ایجاد کند را از بین می برد. استفاده از رنگ هایی نظیر نارنجی درخشان و یا سبز روشن در کنار رنگ زمینه سفید حسی جذب کننده را به تماشاگران القا می نماید و حتی انگیزه کارمندانتان را هم بالا می برد. این ترکیب رنگی زیبا نیز چشمان رهگذران را به مغازه شما خیره نموده و مشوق آن ها برای ورود به داروخانه شما و به طور حتم خرید از شما خواهد شد.

پارتیشن بندی فضای داخلی داروخانه

دکوراسیون داخلی دراگ استور

یکی دیگر از پیشنهادات ویژه برای فضای درونی دکوراسیون داخلی دراگ استور شما، پارتیشن بندی می باشد. اگر اجناس آرایشی و بهداشتی سهم بزرگی از اجناس مغازه شما را تشکیل می دهد، توصیه ما این است که که فضایی را در دکوراسیون مغازه تان ایجاد کرده و اجناس آرایشی و بهداشتی خود را در معرض دید قرار دهید. بهتر است که این فضا در قسمتی از مغازه باشد که بیشتر در معرض دید قرار دارد. یکی از مدل های پارتیشن بندی که برای قسمت آرایش و بهداشتی توصیه می کنیم به شرح ذیل است.

پارتیشن بندی جزیره

این نوع پارتیشن بندی اینگونه است که مشاور پوست و مو و فروشنده شما در قسمت مرکزی آن فضا قرار گرفته و بقیه اجناس را در دورتا دور آن فرد به گونه ای کاملاً مدرنیته دکور چینی می کنیم. مزیت این روش در مقابل چشم بودن محصولات است و مشتریان را به خرید ترغیب کرده و از طرفی به دلیل حضور مشاور به مشتریان این امکان را می دهد که بهترین و مناسب ترین محصولات بهداشتی وآرایشی خود را انتخاب کرده و خرید نمایند.

حتما بخوانید:  استفاده از سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

توصیه ای در مورد نحوه چیدمان محصولات

یکی از مواردی که ما توصیه می کنیم حتماً آن را در دکوراسیون داخلی دراگ استور خود رعایت نمایید اینست که، سعی کنید که محصولات آرایشی و بهداشتی خود را درون ویترین هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند قرار ندهید. نور مستقیم خورشد باعث تغییر فرمول شیمیایی برخی از محصولات پوست ومو می شود. جدا شدن فاز برخی محصولات نمونه ای از این تغییرات است. البته برخی از این تغییرات غیرقبل تشخیص هستند به گونه ای که در صورت استفاده از آن محصولات مشکلات پوستی ومویی نمود می یابد و یکی از آسیب های آن از بین رفتن حس اعتماد دیگران به مغازه شما می باشد. که این مورد تا مدت ها و شاید ابدی غیرقابل تغییر می باشد. پس ویترین خود را به گونه ای انتخاب کنید که علاوه بر جذاب بودن، هیچ گونه مشکل سلامتی برای استفاده از محصولاتتان نداشته باشد.

سخن پایانی

امیدواریم که توانسته باشیم با بخشی از دانسته های کارشناسان دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مغازه تیم درساالبرز شما کاربران عزیز را در انتخاب طرحی مناسب برای دراگ استور خود راهنمایی نماییم. شما کاربران همچنین می توانید پروژه های خود را به متخصصین این گروه سپرده و بهترین نتیجه را در کوتاهترین زمان ممکن بدست آورید.

درباره آرزو قدیمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *