قفسه بندی: امروزه یکی از عواملی که میزان فروش یک فروشگاه را افزایش می دهد و آن را در سطح منطقه معتبر می سازد، میزان در دسترس گذاشتن محصولات است. این اتفاق نمی افتد مگر اینکه میان میزان محصولات ورودی به فروشگاه و خروجی آن تعادل برقرار شود. قفسه ها و محصولاتی که در فروشگاه وجود دارد باید به میزانی قابل دسترس باشند که خریدار با ورود به فروشگاه بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابد و از قفسه بر دارد.

قفسه بندی فروشگاه

قفسه بندی فروشگاه

بجز بحث کاربردی بودن قفسه بندی ها و دکورهای فروشگاهی و در واقع دکوراسیون داخلی فروشگاه یا دکوراسیون مغازه، یکی از مهم ترین و حائز اهمیت ترین موارد زیبایی و انحصاری بودن قفسه بندی ها و دکوراسیون است که این موضوع بسیاری از پارامترهای مختلف فروش را تحت الشاع خود قرار می دهند. ارتباط مستقیمی وجود دارد بین زیبایی یک فروشگاه و منحصر بفرد بودنش با میزان فروش آن.
به بیان دیگر هر چقدر فروشگاهی که ما داریم به روزتر، زیباتر، جذاب تر و کارآمدتر باشد میزان فروش قطعاً چندین برابر خواهد شد، همان طور که از قدیم گفتن عقل مردم به چشمشان است!

حتما بخوانید:  چوب در دکوراسیون داخلی

البته استثناهایی هم هست که بستگی به اجاره ای بودن فروشگاه، مساحت آن و منطقه اصلی فروشگاه و … دارد. همه این محدودیت ها باعث کاهش بازده برای یک فروشگاه و فروش آن خواهد شد. ما در درسا البرز خواهیم توانست در کم ترین زمان ممکن و با بودجه ای کمتر برای هر مساحتی، هر چند که مدت زمان اجاره مغازه شما هم کم باشد بهترین قفسه بندی و دکور را اجرا کنیم.

علاوه بر قفسه بندی و دکور باید به عوامل دیگر هم اهمیت دهیم، مسائلی نظیر: نور پردازی. نور پردازی در کنار قفسه بندی اهمیت ویژه ای دارد چرا که اگر نور پردازی را در کنار این کار حذف نماییم عملا هر چقد که خرج دکور و قفسه بندی فروشگاهمان نماییم کار بیهوده ای خواهد بود و در واقع نوعی پول هدر دادن است. چرا که اصلا این هزینه و کار زیاد به چشم نمی آید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از متریال و موادی که با محیط هایی نظیر مغازه و فروشگاه ها سازگاری دارند، در حال تولید می باشد…

حتما بخوانید:  استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی

شیشه های نشکن در طرح ها و رنگ های مختلف، پنل های پلکسی (فلکسبل)، چوب های گلاس و پلی گلاس و لمی گلاس و پلی لاک که از جدیدترین محصولات موجود در بازار هستند که هنوز که هنوزه برای مردم شناخته شده نیستند و یکی از مهم ترین مزایای این پنل ها میزان براق بودن آن ها و میزان رفلکس نورپردازی فوق العاده شان می باشد.

درباره آرزو قدیمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *