کمد دیواری(درب ریلی)

یکی از جنبه های طراحی دکوراسیون داخلی مربوط به فضای اتاق خواب ها می شود که شامل کمد دیواری است. یکی از دغدغه هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب داریم، انتخاب کمد دیواری مناسب است که فضای کافی برای جاسازی کردن وسایل ما را داشته باشد. توجه شما را به نکات مربوط به کمد دیواری جلب می کنیم.

چارچوب کمد دیواری:

بهتر است که چارچوب تماماً از فلز باشد زیرا وقتی چارچوب از ام دی اف MDF است مشکل زمانی خودش را نشان می دهد که شما وسایل هایتان را درون کمد دیواری چیده اید و به دلیل وزن سنگینی که طبقات تحمل می کنند، کمد شکم می دهد. اما در حالتی که شما چارچوب را از فلز انتخاب می کنید، وزن سنگین ناشی از طبقات را می تواند به دلیل زوار تحمل کند. به این صورت که وزن طبقات، روی زوار تقسیم می شود و هیچگونه تغییر حالتی نظیر شکم دادن را مشاهده نخواهید کرد.

حتما بخوانید:  سبک مبلمان در دکوراسیون داخلی

کمد دیواری ریلی:

در این نوع از کمد دیواری ها، یراق آلات بسیار حائز اهمیت می باشند. زیرا باید دوام داشته و سریع هرز نگردند. متاسفانه در بازار ایران یراق آلات چینی که کیفیت پایینی دارند زیاد شده است.
استفاده از یراق آلات مرغوب که عمر و کیفیت مطلوبی داشته باشند بستگی به وجدان کاری مجری طرح شما دارد. یکی از دلایلی که شما را در انتخاب تیم درسا البرز برای اجرای پروژه هایتان ترغیب می کند، وجدان کاری این گروه است که هدفش ارائه خدمات به بهترین نحو می باشد.

مراحل انجام کار:

بعد از انتخاب تیم ما برای مجری طرحتان کارهای ذیل انجام می گیرد.

  • تغییر چارچوب کمد دیواری سابق (ساخت چارچوب در صورت نبود کمد دیواری) به سبک کمد دیواری ریلی
  • انتخاب محل ریل ها به سلیقه مشتری؛ ریل ها درون کمد دیواری قرار بگیرند یا خارج از کمد دیواری
  • فضا سازی درونی؛ این نیز به سلیقه و نیاز مشتری انجام می گیرد و فضای درونی طبقه بندی می شود
  • تمامی قطعات ساخته شده نظیر درب ها نصب می شود و کار در اختیار مشتری قرار می گیرد
درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *