فنگ‌ شویی اتاق‌ خواب کودک

فنگ‌ شویی اتاق‌ خواب کودک در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مغازه: از رنگ‌های پاستیلی، قوی و روشن برای ایجاد حس آرامش در فضا استفاده کنید. به کار بردن رنگ‌های اصلی باعث بیش‌فعال شدن کودک می‌شود. وسایل دکوراتیو و دکوراسیون داخلی کودک را از مدل‌های آویز و در حال پرواز یا ماشین و… به طرح‌های آرامش‌بخش تغییر دهید. حس اعتمادبه‌نفس کودک‌تان را با چسباندن نقاشی‌ها، کارهای دستی، جوایز و شاخص‌های نشانه موفقیت او به دیوار تقویت کنید.

فنگ‌ شویی اتاق‌ خواب کودک

شب‌ هنگام، بازی‌ های متحرک یا عروسک‌ هایی که حس آرامش را از کودک می‌ گیرند از جلوی چشم بردارید. به کودک آموزش دهید برای به دست آوردن چیزهایی که واقعا می‌خواهد وسایل قبلی که برایش مهم نیست را کنار بگذارد و به قولی برای رسیدن به‌ وسیله‌ ای جدید از چیزهای دیگر گذشته و از انباشته کردن وسایل بی‌مصرف بپرهیزد. برای ایجاد حس امنیت و عشق از عکس‌های خانوادگی در اتاق کودک استفاده کنید. المان‌های تلطیف کننده فضا مثل فرشته‌ها، شب‌تاب‌ها و… بسیار مؤثر هستند. پیشنهاد می شود جهت درک صحیح از فنگ شویی، مقاله دکوراسیون داخلی بر مبنای اصول فنگ شویی مطالعه شود.

حتما بخوانید:  سبک روستیک در دکوراسیون داخلی(قسمت دوم)

اصل ما در فنگ شویی اتاق خواب

اتاق‌ خواب در کنار اینکه فضایی برای استراحت و آرامش است، منعکس‌کننده ناخودآگاه و درون انسان‌هاست. به دنبال سرنخ‌هایی در اتاق‌تان بگردید و دقت کنید اتاق‌ تان درباره من درونی‌تان چه می‌گوید؛ مثلا اگر اتاق‌ خواب تنگ و تاریک است، مفهوم آن می‌تواند هراسان و خجالتی بودن صاحبش باشد. پیشنهاد می‌کنیم با شجاعت برخورد کنید، پرده‌ ها را کنار بزنید تا نور طبیعی وارد فضا شده و پرتوی زیبای خورشید روح اتاق‌ تان را لمس کند، یک رنگ روشن‌ تر به دیوارهای اتاق زده و عکس‌های خانوادگی و شادتان را به دیوار بزنید. کمدهای درهم‌ و برهم را مرتب کرده و وسایلی را که استفاده نمی‌کنید و دوست‌ شان ندارید، بیرون بریزید.

زیبا شناسی را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

زیبای لذت و زیبای کمال

زیبای لذت؛ هنگامی که تزئینات داخلی یک منزل یا انگشتر یا تیکه جواهری رو که میبینیم ازاین زیبایی لذت میبریم. زیبایی کمال؛ هنگامی که تزئینات و کاشی کاری و مقرنس های یک مسجد رو میبینیم دیگه از این زیبایی لذت نمیبریم این نوع زیبایی مارو به سوی کمال و شناخت و بزرگی خداوند سوق میده. حالا چطوری زیبایی لذت و کمال باهم جابجا نشن و عوض نشه. میشه علم فلسفه و ایران فلسفه ندارد. اما این نشان روح متعالی هنرمنده هنرمندی که روحش پاک و از آلودگی و دروغ و طمع و….به دوره. اینموقع ست که هنر متعالی شکل میگیره.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *