دکوراسیون داخلی منزل عروس: چندی است که دیده ایم برای مراسم عروسی خانواده ها به تکاپو میوفتند و شیرینی و خستگی های مراسم را مزه مزه میکنند که بسیار شیرین و جالب است. از انتخاب تالار عروسی تا کوچکترین وسیله برای خانه را پشت سر میگذارند و در اینجا ما پیشنهاد هایی برای شما عزیزان داریم.

دکوراسیون داخلی منزل عروس

در انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل عروس همه رنگ سفید را مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل عروس میدانند و در سنت ها ها این مسئله جا افتاده است و احترام به سنت خوب است. اما در مرحله اول آنچه بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرد در دکوراسیون داخلی منزل عروس آرامش است شما باید ببنید که از چه رنگی آرامش میگیرید؟ به چه رنگ هایی احساس خوب دارید؟ چه ترکیب رنگی به شما هیجان میدهد؟ از خودمان این بپرسیم بجای اینکه ببینم سنت چه میگوید بگذاریم خانه مشترکمان سلیقه  ما و همرسمان باشد. پس برای قرار دادن رنگ هیچ قائده ای وجود ندارد پس رنگ دل خواه و پر از آرامش را با همسر خود انتخاب کنید و به توافق برسید.

انتخاب مبلمان منزل عروس در دکوراسیون مغازه

آنچه که باید در انتخاب مبلمان دکوراسیون داخلی منزل عروس در نظر گرفت وسعت و متراژ فضای شماست، برای خانه هایی که متراژ بالایی دارند و بزرگ هستند دو دست مبلمان متفاوت خوبه! یک مدل برای فضا و نشیمن خصوصی که نیاز به یک دست مبل راحتی دارد که میتواند از مدل ال شکل باشد. و دیگر نشیمن عمومی که معمولا برای مهمان ها باید مهیا باشد و مبل استیل میتواند برای آن فضا مناسب باشد  اما بیشتر خانه های امروزی آن هم برای عروس و داماد ها کمی کوچک هستند. اگر فضای کوچک دارید فکر مبلمان استیل و بزرگ را از فکر خود بیرون کنید. یک دست مبل راحتی هم مقرون به صرفه است و هم با فضای خانه شما تناسب بهتری دارد.

حتما بخوانید:  تغییرات آشکار رنگ و نور در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل عروس

انتخاب فرش مناب برای دکوراسیون داخلی منزل عروس

یکی دیگر از انتخابات مشکل انتخاب فرش مناسب برای خانه است. این را در نظر بگیرید که تک تک عناصر منزل شما از یک سبک دکوراسیون باشد مثلا یک فرش مدرن در کنار یک دست مبلمان استیل اصلا زیبایی خاصی ندارد همانطور که یه فرش دست بافت ابریشم طوری با طرح های اسلیمی در کنار مبلمان فانتزی مدرن! این ها همه به تنهایی زیبایی خاص خودشان را دارند که در یک ترکیب نامناسب زیبایی و جلوه خاص خود را از دست میدهند پس برای انتخاب فرش علاوه بر توجه به سبک فرش و مبلمان به رنگ پارکت و کفپوش دقت کنید. اغلب کفپوش های موجود در دکوراسیون مغازه ها رنگ خنثی انتخاب میشود پس با هر رنگی به سادگی ترکیب میشود به هارمونی رنگ بندی فضا های خود بسیار دقت کنید.

انتخاب پرده مناسب در دکوراسیون داخلی منزل عروس

پرده خانه شما میتواند با رنگ کوسن های مبلمانتان هماهنگ باشند و از نظر نوع پرده بازهم باید به سبک مبلمان خانه دکوراسیون داخلی منزل عروس توجه کنیم میتوان گفت که برای فرش اصیل ایرانی و مبلمان استیل  میشود از پارچه حریر و والان هم جنس پارچه مبلمان استفاده کرد.  و برای مبل راحتی نیز میتوان از پرده های فانتزی استفاده کرد و برای پرده آشپزخانه در دکوراسیون داخلی منزل عروس اول باید محل قرار گرفتن پنجره مشخص شود اگر نشیمن به پرده دید داشته باشد باید یه پرده با ترکیب آن فضا انتخاب کنید. راستی! اگر سقف خانه شما بلند است از پرده کوتاه استفاد ه کنید و اگر سقف استاندارد و یا کوتاهی دارید استفاده از پرده بلند در دکوراسیون داخلی منزل عروس باعث میشو سقف شما بلند تر دیده شود.

حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

انتخاب لوازم آشپزخانه در دکوراسیون داخلی منزل عروس

امان از این ظروف آشپزخانه که هرچی میخری یه چیزی کم می آید! زیاد خودتان را برای خرید ظروف آشپز خانه در گیر نکنید ، هیچ کس شما را مجبور نمیکند که صفر تا صد ده سال زندگی را در اوایل زندگی خلاصه کنید و با خود به خانه تان ببرید. به قدر بودجه و نیاز کفایت خرید کنید در هنگام خریدتان کمی واقع بینانه تر تصمیم بگیرید. اگر واقعا توانایی و استعداد شیرینی پزی را ندارید پس قالب هایی که برداشتید را زمین بگذارید از ماه سوم زندگی مشترک آن ها را به انباری منتقل خواهید کرد! الویت شما لوازم ضروری شما است که سال ها از ان میخواهید استفاده کنید لوازم برقی آشپزخانه بسیار مهم هستند و شما در انتخاب رنگ ان ها دو راه بیشتر ندارید سیلور و سفید! و برای انتخاب رنگ کابینت ها هم مانند کفپو ها از رنگ خنثی استفاده کنید.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *