انرژی مثبت در دکوراسیون داخلی

انرژی مثبت در دکوراسیون داخلی: با توجه به علم نوین متافیزیک بر همه واضح می باشد که هر آنچه بر روی زمین وجود دارد دارای انرژی بوده و میتوانید تأثیر مستقیم آن را در روح و روان انسان ها به وضوح مشاهده نمایید. بنابراین باید دقت کرده و توجه داشته باشیم که هر آنچه که  پیرامون ما می باشد می تواند بر روی سلامت روح و روان ما تأثیر مثبت یا منفی داشته بگذارد.

انرژی مثبت در دکوراسیون داخلی

با توجه به این مواردی که گفته شد بی شک محیط طراف زندگی ما و دکوراسیون داخلی و همچنین اشیا و لوازم پیرامون ما بدون اینکه ما متوجه شویم قدرت این را دارند که حال ما را دگرگون نمایند. بر اساس بررسی ها و تحقیقات چینی های باستان موقعیت و جهت هر آنچه که در فضا استاهمیت ویژه و بالایی دارد . مکان و موقعیت محلزندگی و کار و سایر اشیا از هر طرف بر انسان ها اثر می گذارد.

انرژی مثبت در دکوراسیون داخلی

انرژی مثبت در دکوراسیون داخلی

این تأثیرات میتوانند منفی یا مثبت باشند. یعنی نحوه دکوراسیون منزل میتواند در ما اثر ویژه ای بگذارد. همان طور که میدانیم و تجربه نموده ایم، محیط ها و فضاهایی وجود دارند که حال خوب را به حال بد تبدیل می نمایند ونیز مکان هایی وجود دارد مانند مساجد و اماکنی که درآن ها به دعا و نیایش می پردازیم که حال بد ما را به حال خوب تبدیل می نماید.

حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی بر مبنای اصول فنگ شویی

نور خورشید یک منبع انرژی بخش

پخش شدن نور طبیعی در دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه میتواند انرژی های منفی را دور نموده همچین برخی از گیاهان خوشبو که دود کردنشان باعث دور شدن و دفع انرژی منفی میشوند مانند سرو آزاد و یا مریم گلی. در نظر داشته باشید که کار کردن مداوم زیر نور چراغ مهتابی باعث بروز فرکانس ضربه ای در حوزه انرژی شده و برای سلامتی مضر و خطرناک می باشد.گیاهان در کنار شما، شما را از انرژی های منفی دور می نمایند  و باعث انرژی بخشیدن به شما می گردنند. می توانید از گیاهان گلدانی در طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

انرژی استفاده از رنگ های شاد

شما می توانید با بردن نام خدا در منزل و اتاق خود که مکان استراحت شما می باشد را از انرژی های منفی پاک و پاکیزه نمایید. با توجه به صنعتی شدن زندگی امروزه، افراد سرتاسر  روز را  در استرس و تشویش می گذرانند و لازم است وقتی به خانه بر می گردند این استرس را از خود دور نمایند. به منظور اینکه شما بتوانید منزل خود را به مکانی آرامش بخش و پر از انرژی تبدیل نمایید لازم نیست در این رشته تخصصی داشته باشید .  تنها کافی است که نگاهی به زندگی های ساده گذشته انداخته  و دوام آن ها را مشاهده نمایید و به این فکر کنید که چگونه و با مشاهده یک پدیده در اطراف خودتان انرژی مثبت گرفته و انرژی های منفی را از خود دور می نمایید.
بنابراین اکر شما به فکر سلامت خودتان و دور شدن از این عوامل می باشید به دکوراسیون داخلی منزل و محل کار و … خود اهمیت زیادی دهید. شک نکنید که نهایت ساده زیستی می تواند شما را از شلوغی ها ی اطراف دور نماید.  گیاهان را در کنار خودتان و در دکوراسیون فضایی که در آن کار و زندگی می کنید شریک نمایید.

حتما بخوانید:  نورپردازی در دکوراسیون د اخلی

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *