سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

سقف کاذب در دکوراسیون داخلی همیشه موضوعات جذابی در معماری و طراحی ایجاد می نمایید. از سقف های کاذب می توان به عنوان یکی از اجزایی نام برد که به وسیله آن ها می توانیم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار تغییرات زیبایی را به وجود آورد. یکی از تغییراتی که می توانیم در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد نماییم، استفاده از سقف های کاذب با طراحی های خاص و جذاب می باشد. این سقف ها  مانند دیوارپوش ها در دکوراسیون داخلی در بخشیدن چهره ای نو به دکوراسیون داخلی شما کمک خواهد نمود و حس و حال کسالت و یکنواختی را از فضای شما د.ر می نماید، سقف های کاذب با داشتن طرح های متنوع و زیبای خود و همچنین قابلیت نور پردازی که دارند می توانند برای شما که می خواهید در مدت زمان کوتاه در دکوراسیون داخلی منزل خود تغییر ایجاد نمایید راه حل مناسبی باشند.

استفاده از سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

 

سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

 

متریال های موردنظری که می توانیم در سقف کاذب از آنها استفاده نماییم عبارتند از :

  • پانل های پی وی سی که در عرض ۲۰ سانتی متر و طول ۶ متر می باشد.
  • تایل های ۶۰*۶۰ که دارای طرح های مختلف می باشد.
  • سقف کاذب کناف که با طرح های مختلف برای سقف کاذب طراحی و اجرا می شوند.
  • سقف کاذب راهی هوشمندانه برای جداسازی فضاها

سقف های کاذب می توانند بر نقطه خاصی از فضا ی خانه و یا محل کار و یا هر فضای دیگر مانند میز غذاخوری تاکید نمود، و باعث شود که طراحی ما جذاب تر به نظر برسد، و همین طور استفاده از سقف های کاذب به دلیل این که داشتن ارتفاع کمتر نسبت به سقف سازه ای ساختمان، می تواند حرکت جالب و هوشمندانه ای برای جدا سازی فضا ها از یکدیگر بدون استفاده از دیوار باشد.

حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی منزل عروس

نورپردازی، جلوه بخش سقف کاذب

برای این که سقف های کاذب دکوراسیون داخلی یا دکوراسیون مغازه تان جذاب تر به نظر برسد می توانید از ترفندهای نورپردازی در آن ها استفاده نمایید. هنچنین برای سقف های کاذب می توانید از نورهای مخفی زیبا همراه رنگ هایی مانند رنگ دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید با این کار می توانید تجربه ای متفاوت از فضای دکور شده خود داشته باشید.

استفاده از سقف کاذب به عنوان عایق صوتی

سقف های کاذب موارد استفاده ی دیگری نیز دارند، بعضی از این سقف های کاذب خاصیت عایق بودن دارند و قادریم از آن ها در فضاهایی که میزان سر و صدا درآن ها بسیار زیاد است مثل مهد ها و یا سالن های اجتماعات استفاده نماییم. همچنین این پنل ها با رنگ های متفاوت خود، قابلیت استفاده در هر فضایی را دارا می باشند.

طراحی های خلاقانه برای سقف کاذب

خلاقیت در طراحی سقف های کاذب می تواند بسیار بالا باشد. برای مثال برای ساخت سقف کاذب برای کتابخانه ها می توانیم از کتاب های معلق در فضا استفاده نماییم. سقف هایی به این صورت که دارای طراحی خلاقانه و خاص می باشند علاوه بر این که بر جذابیت فضا اضافه می نمایند باعث می شوند فضا ی شما نیز خلاقانه تر به نظر بیاید و هماهنگی مناسبی بیناجزای داخلی فضا به وجود می آید و طراحی دکوراسیون داخلی خلاقانه تری را انجام داده اید.

سقف کاذب یکنواختی اتاق شما را از بین می برد

با استفاده از طرح های زیبای سقف های کاذب می توانید از یکنواختی فضای خود بکاهید و آن فضا را تبدیل به محیطی جذاب نمایید که می توانید ساعت ها در آن وقت بگذرانید. ببرای مثال برای اتاق نشیمن خانه خود که رنگ دیوارهای آن به رنگ سفید و یکنواخت و کسل کننده است می توانید از یک سقف کاذب با طرحهای شلوغ استفاده نمایید، این سقف می تواند با کف خانه شما نیز درگیر شود و هماهنگی داشته باشد و با نورپردازی آن می توانید در شب نیز از زیبایی سقف کاذب زیبا منحصر به فرد خود بهره مند شوید.

حتما بخوانید:  انواع سبک های دکوراسیون داخلی

سقف کاذب هایی برای سرویس بهداشتی

از سقف های کاذب در فضاهایی مثل سرویس بهداشتی و حمام نیز می توانیم استفاده نماییم. سقف کاذب هایی که برای دکوراسیون داخلی این فضاها استفاده می شوند اغلب دارای جنس ضد آب بوده و در برابر رطوبت دارای مقاومت بالایی هستند. بنابراین با خیال راحت می توانید از آن ها در دکور خود استفاده نمایید. همچنین این سقف های کاذب می توانند مانند نورگیر های طبیعی نیز در فضای شما مورد استفاده قرار بگیرند.
طرح چوب به دلیل القای حس چوبی که انجام می دهد، حس و حال خوبی به فضا می دهند. اگر مایلید که حس دوستانه تر و صمیمانه تری را به فضای خود القا نمایید می توانید از سقف کاذب پی وی سی روکشدار استفاده نمایید. سقف های کاذب طرح چوب در طرح های متفاوتی موجود ی باشند و استفاده از آن ها چهره ای نو به دکوراسیون داخلی فضای شما می بخشد.و همین طور تایل های ۶۰*۶۰ طرح چوب نیز موجود هستند که با نورپردازی مناسب زیبایی خاص و خیره کننده ای به فضا می بخشند.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *