ترکیب مبلمان برای نشیمن‌های کوچک

ترکیب مبلمان برای نشیمن‌های کوچک: برای دکوراسیون داخلی اتاق‌ نشیمن کوچک همیشه باید حسابی دقت نمود و اثاثیه رو با کلی وسواس انتخاب نمود و دکور کرد تا هم جا برای نشستن به حد کافی باشد و هم راه برای رفت و آمد؛ همچنین اتاق نشیمن باید گرم‌ترین نقطه‌ی خانه باشه تا دورهمی‌های خانوادگی دلنشین‌تر شوند.

ترکیب مبلمان برای نشیمن‌های کوچک

در این قسمت چند نمونه ترکیب چیدمان مبلمان و وسایل برای دکوراسیون داخلی اتاق‌های نشیمن کوچک را با هم بررسی می‌کنیم. معمولا چیدمان‌ها در همین چند پیشنهاد و ترکیب قرار گرفته و اگر این موارد را در ذهن داشته باشید و یک قالب کلی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن‌ خود در نظر بگیرید، هنگام خرید مبلمان و سایر اثاثیه راحت‌تر هستید.

ترکیب مبلمان برای نشیمن‌های کوچک

مبلمان به شکل L به همراه صندلی‌های جمع و جور

زمانی که فضا محدود باشد باید مبلمان هم چندمنظوره انتخاب نمود. مبل به شکل L بزرگ برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که وقتی تنها هستید راحت بشینید و وقتی هم که میهمان دارید خیلی دوستانه تعداد زیادی را روی خودش جای میدهد. صندلی‌های جمع و جور نیز جای نشستن اضافه تامین می‌کنند و هم یه تضاد زیبای دیداری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن‌ شما ایجاد می نمایند.

مبل به شکل L بدون دسته

اگه فضایی که در اختیار دارید خیلی محدود بود و مورد اول به کارتان نیامد، یک مبل به شکل L  بدون دسته می‌تواند بیش‌ترین جای نشستن را فراهم نماید، بدون این که فضای زیادی را اشغال نماید. مبل را کاملاً به دیوارها بچسبانید طوری که به نظر بیاید روی آنها نصب شده است. به این ترتیب راه رفت و آمد را بازتر کرده اید.

حتما بخوانید:  دکوراسیون مهد کودک

در این روش به جای این که در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خود صندلی‌های جمع و جور دا نظر بگیرید، بهتر است که صندلی‌های میز ناهارخوری‌تان را تقریباً متناسب با دکوراسیون اتاق نشیمن خود هماهنگ نمایید که در صورتی که لازم شد از آنها وقتی میهمانان زیادی دارید از ان استفاده نمایید. وقتی هم که لازم نیست که آنها را برگردانید سر جایشان که در نشیمن هم الکی جا نگیرند.

دو عدد مبل دو نفره

دو عدد مبل دو نفره که روبروی هم قرار بگیرند برای دکوراسیون داخلی اتاق‌های نشیمنی که تلویزیون ندارند فوق‌العاده‌ می باشد، با این که کلاً هم ایده‌ی خوبی می باشد. اگر فضای کافی در اختیار دارید کنارشان یک یا دو مبل تکی جمع و جور هم قرار دهید. در همچین چیدمانی دو نفر می‌توانند روبروی هم به راحتی بنشینند.

کاناپه‌ی راحت به همراه اتومان بزرگ

یکی از سخت‌ترین کارها در طراحی چیدمان یک خانه تصمیم‌گیری برای دکوراسیون داخلی فضاهای باریک می باشد. به دلیل اینکه خیلی انعطاف ندارند و اگر خوب دقت ننکنید می‌توانید راه رفت و آمد را ببندید. اگر این فضای باریک اتاق نشیمن باشد پیشنهاد ما این است که کلاً از قرار دادن مبل تکی یا حتی صندلی روبروی کاناپه‌ی اصلی خود منصرف شوید.

حتما بخوانید:  تخت و کمد(کم جا و تاشو)

کاناپه به همراه دو سه تا اتومان

اگه در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن‌ خود به جای یک اتومان، چند اتومان جلوی کاناپه‌ی اصلی‌تون قرار دهید، انعطاف‌پذیری بیش‌تری خواهید داشت. به طور مثال می‌شود روی یکی از آنها یک نفر بنشسته و روی آن یکی یک سینی چای یا قهوه قرار دهید و یا می‌توانید صرفاً برای راحتی رفت و آمد در جهت های مختلف جابجایشان نمایید و با فاصله از هم قرارشان دهید.

کاناپه به همراه دو تا مبل تکی

اگر تنوع را می پسندید این ترکیب یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ترکیب مبلمان برای نشیمن‌های کوچک شما می باشد. با یک کاناپه و دو مبل تکی می‌توانید طرح و رنگ و حتی جنس را هم تنوع دهید. به رنگ ها در دکوراسیون داخلی دقت نمایید. اگر در نشیمن تلویزیون ندارید ، مبل‌های تکی را روبروی کاناپه قرار دهید تا فضا گرم‌تر شود و گپ و گفت‌های صمیمانه تری داشته باشید.

کاناپه به همراه میز وسط

بعضی وقت‌ها یک میز وسط به اون همه فضایی که می‌گیرد نمی صرفد، مخصوصاً اگر از میز وسط بگذرید، احتمالاً می‌توانید میز تلویزیون‌ خود را بزرگ‌تر در نظر بگیرید و با این کار فضای بیش‌تری برای نگهداری برخی وسایل، مانند وسایل پذیرایی یا دفترچه تلفن و مجلات خود، داشته باشید.

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *