دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلوهمانطور که می دانید مادران همیشه منتظر خبر جنسیت فرزندشان در دوران بارداری هستند و شنیدن خبر دوقلو بودن آن ها می تواند یک خبر خوش برای هم مادر و هم پدر باشد که منتظر ورود فرزوندشان به این کره ی خاکی می باشند. البته جنسیت فرزند ویا دو قلو و یا تک بودن آن مهم نیست و مهم به دنیا آمدن سلامت نوزاد می باشد. البته در بحث دکوراسیون داخلی اتاق کودک این مسئله متفاوت است و میدانیم که چیدمان دکوراسیون اتاق نوزادان دوقلو کمی متفاوت و حساس است.

دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

یکی از حساس ترین و البته شیرین ترین کارها پس از تهیه سیسمونی دو قلوها طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو است . اگر نوزادان دوقلو شما همجنس باشند کار طراحی دکوراسیون اتاق آن ها کمی راحت تر است ولی اگر نوزادان همجنس نباشند و پدر و مادرباید از یک اتاق مشترک برای دختر و پسر خود درنظر بگیرند و امکان دارد کار طراحی دکوراسیون داخلی اتاق آن ها کمی سخت باشد و به مشکل بخورید البته شیرینی و جذابیت خود را دارد. در این قسمت ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو را برای شما بازگو می کنیم.

دوقلوهای همسان از نظر ظاهر شبیه به هم هستند و دوست دارند لباس های یکسان میپوشند و همین طور گاهی تمایل به داشتن وسایل مشابه یکدیگر از وسایل شخصی تا حتی تخت خواب خود را دارند. لازم است این مهارت را داشته باشد که برای اتاق دوقلوها با سلایق متفاوت و در سنین و جنسیت یکی و یا متفاوت انتخابی مناسب داشته باشید تا هر دو رضایت داشته باشند. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد کاری بسیار لذت بخش برای پدر و مادر های جوان است که معمولا چند ماه قبل از به دنیا آمدن فرزندشان پدر و مادر ها اتاق آن ها را طراحی و دکور می کنند.

می دانیم که رنگ ها در دکوراسیون داخلی نقش مهمی دارند و مهم ترین نکته ای که در درجه اول در طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزادادان دوقلو باید به آن توجه نمود انتخاب رنگ مناسب برای اتاق نوزادان دوقلو است.برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق دوقلوهای با جنسیت متفاوت می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید و وسایل رنگی را برای تزیین قرار دهید. استفاده از رنگ های سبز و نارنجی و بنفش و ترکیبی از رنگ های کرم و قهوه ای برای دکوراسیون اتاق نوزادان دو قلو های دختر و پسر نیز می تواند ایده مناسبی باشد.

اگر که نوزادن شما همجنس باشند، می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو دختر از رنگی مانند صورتی و زرد و قرمز و یا سفید و برای نوزادان دوقلو پسر از رنگ های قرمز و آبی و قهوه ای و سفید استفاده نمایید.

سرویس خواب دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

بعد از انتخاب رنگ دکوراسیون اتاق نوزادان خود نوبت به انتخاب سرویس خواب مناسب برای اتاق آنها می باشد. سرویس خواب نوزاد جزو  مهمترین وسایل در دکوراسیون اتاق نوزاد است که می تواند بر روی زیبایی و جذابیت اتاق نوزادان بسیار موثر باشد. بهتر است که برای جذابیت و زیبایی بیشتر دکوراسیون اتاق خواب نوزادان دوقلو رنگ سرویس خواب آنها با سایر وسایل موجود در اتاق در دکوراسیون داخلی اتاق همخوانی داشته باشد.

حتما بخوانید:  رنگ ها در دکوراسیون داخلی

وسایل و اسباب بازی ها در دکوراسیون داخلی اتاق نوزادان دوقلو

پس از قرار دادن سرویس خواب و کمد در اتاق نوزادان دوقلو باید وسایل و اسباب بازی هایی که برای سیسمونی نوزادان دوقلو خود تهیه کرده اید در اتاق نوزادانتان به صورت منظم بچینید. اگر برای دکوراسیون داخلی اتاق آن ها از رنگ خنثی مانند سفید استفاده کرده اید می توانید وسایل رگی تهیه کنید که برای نوزادان با جنسیت مختلف هم مناسب است اما اگر دکر شما رنگی بد بهتر است وسایل نیز با رنگ دکوراسیون همخوانی داشته باشد.

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *