دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی یکی مهم ترین طراحی داخلی به شمار می رود. زیرا افراد زیادی به عنوان مشتری ها در آنجا رفت و آمد دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در مغازه لوازم ورزشی نوع برند و کیفیت لوازم ورزشی به بالا رفتن آمار تعداد مشتریان تاثیر بسزایی دارد. بنابراین طراحی آن باید طوری باشد که علاوه بر دقت باعث جلب توجه مشتریان و جذب آن ها شود تا به با میل و رغبت و بدون از کسالت زمان لازم را صرف نمایند. البرز چوب درساز این توانایی را دارد که با دقت بسیار بالا و حساسیت ویژه بر روی متریال های روز دنیا و مطابق با استانداردها و هارمونی رنگ ها طراحی زیبا و چشمگیری را ارائه دهد.

دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

 

دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

 

یکی از قسمت های مهم در دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی، طراحی ورودی این مغازه می باشد که در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. البرز چوب درساز این توانایی را دارد که با ایجاد هارمونی رنگ ها و متریال های کاربردی باعث بزرگ تر شدن فضا وجذاب بودن و گیرایی دید در جذب مشتری ها شود.

از فاکتورهایی مهمی که باید در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی لحاظ شود قفسه بندی مغازه می باشد. البرز چوب درساز از قفسه بندی های مناسب و استاندارد و مشتری پسند که علاوه بر دسترسی آسان و دید مناسب برای مشتریان است استفاده می کند و علاوه بر آن فضای کمتری را نیز اشغال مینماید. با استفاده از نور پردازی زیبا و حرفه ای که، از تجهیزات نورپردازی پیشرفته و کم مصرف در دنیا وجود دارد جلوه لوازم ورزشی چند برابر می شود. و به این ترتیب کالاهای با ارزش تر و یا با برند های خاص بیشتر در دید قرار می گیرند. در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی باید از قفسه بندی های جذاب و استاندارد استفاده نمود تا علاوه بر دسترسی راحت مشتریان دید مناسبی نیز داشته باشد. طوری که به محض ورود باعث جلب نظر مشتریان شده و علاوه بر آن فضای کمتری را اشغال نماید. مانند دکوراسیون مغازه بوتیک که در آن قفسه ها نقش بسیار مهمی دارند. 

در دکوراسیون داخلی فروشگاه ورزشی باید در بکار بردن متریال ها و استفاده ی آن ها دقت زیادی نمود.همچنین رنگ استفاده شده در سقف یا کف باید طوری طراحی شود که به جذب مشتری و خرید بیشتر آن ها کمک نماید.بر فرض مثال اگر از رنگ های سرد مانند رنگ آبی و یا متریالی مانند جنس شیشه استفاده شود باید این را در نظر بگیریم که این رنگ ها ومتریال ها به دلیل خاصیت سردشان فضا را نیز سرد می کنند و حالتی ابهام انگیز در آن ایجاد می نمایند. بنابراین در دکور فروشگاه ورزشی طراحان می توانند رنگ های مکمل را نیز با آن ها ترکیب نمایند تا فضا از سردی خارج شود و به طور مثال اگر از جنس شیشه در دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی استفاده کردیم می توانیم با ترکیب متریال چوب در کف فروشگاه فضا را گرم کرده و از حالت ابهام خارج نماییم.

از دیگر فاکتورهایی که می توانیم به آن اشاره کنیم سقف و کف مغازه می باشد. البرز چوب درساز با طراحان ماهر و برجسته خود طوری این را طراحی را با استفاده از ترکیب بندی مناسب هارمونی رنگ ها و متریال های به روز استفاده می نماید که این کار به گرم تر شدن فضا ی مغازه کمک شایانی دارد.

حتما بخوانید:  استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی

البرز چوب درساز با اختصاص فضایی از مغازه با صندلی های راحتی که با فضای ورزشی متناسب باشد و به این ترتیب هماهنگی خاص خود را ایجاد می کند تا مشتریان بتوانند به دور از خستگی انتخاب بهتری داشته باشند.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *