دکوراسیون مغازه گل فروشی: یکی از انواع دکوراسیون داخلی برای مغازه ها و فروشگاه ها می باشد. در این گونه از طراحی داخلی و دکوراسیون متناسب با شغل مربوطه و تردد و نوع مشتری ها سبک و مصالح انتخاب می شود.

به منظور طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه گل فروشی مانند دکوراسیون داخلی گلخانه توجه به رطوبت و تنوع انواع گونه ها یکی مهم ترین اولویت طراح است. به منظور بهتر دیده شدن گل و گلدان ها هم میتوان از سطوح رنگی ملایم استفاده کرد. این رنگ ها باعث نمود بهتر فرمهای جلوی آن ها میشوند. فرمهای ارزانتر معمولا مکعبی تولید می شوند. همچنین استفاده از فرم های پیچیده باروک و آرت نووه نیز در این گونه فروشگاه ها جذاب می باشند. زیرا هارمونی زیادی با فرم های طبیعی و ناتورالیستیک را دارند.

دکوراسیون مغازه گل فروشی

 

دکوراسیون مغازه گل فروشی

 

اگر گلفروشی در خیابان‌های شلوغ منطقه واقع شده باشد، رنگ سفید به عنوان معرف شمای اصلی پروژه می تواند انتخاب شود تا علاوه بر تأمین اهداف کارفرما، به عنوان رنگ خنثی و غیرعامل در منظر شهری عمل نماید. علاوه بر این، تداوم رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی گل فروشی، بستر مناسبی برای نمایش گل‌ها به خریداران ارائه خواهد داد.

وجود لاستیک های آببندی و هوابندی در اطراف پروفیل های روکوب در دکور مغازه گلفروشی ورود آب و هوا را به داخل غیر ممکن می کند، بنابراین بهتر است که از آن ها استفاده شود. سطح مقطع پروفیل آلومینیومی اگر بزرگ باشد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل نیازی به شبکه بندی فلزی نما به جهت زیر سازی نبوده و همین طور خود پروفیل های آلومینیومی به وسیله پلیت که با پیچ های لوبیایی داخل خود قابل رگلاژ هستند به ساختمان متصل می شوند.

حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی منزل عروس

نکته مهم این است که هر دو مدل از نمای بیرون به یک شکل و ترکیب دیده خواهند شد. از عمده ترین مزایای انحصاری سیستم نمای شیشه ای لامل عبارت هستند از از بهره گیری از بالاترین و بهترین نوآوری و تکنولوژی در اتصالات پروفیل ها به همدیگر T-cleats، آببندی اصولی و مناسب سیستم با استفاده از انواع واشرها که مخصوص به خود آن هستند از جنس EPDM ، پیش بینی مناسب انقباض و انبساط پروفیل ها، هدایت آب های حاصل از عرق کردن شیشه ها به وسیله کانال های مخصوص دریناژ از لامل های افقی به سمت لامل های عمودیو …

استفاده از قطعه های مخصوص Fiming Bracket به جهت اتصال پروفیل های نما به سازه تا افزایش سرعت نصب و استحکام بالای اتصال ها را به ارمغان آورد. تنها نقطه ضعف این سیستم نسبت به سیستم فریم لس، نمایان و مشخصبودن فریم های بازشو در نمای ساختمان ها می باشد.
اگر در حال ساخت خانه، بازسازی و نوسازی یا تغییر دکوراسیون مغازه یا فضای اداری هستید و یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید با البرز چوب درساز تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید:  گیاهان گلدانی در طراحی دکوراسیون منزل

ممکن است برای گل فروشی دیزاین خاصی به نظر نرسد ولی گل فروشی ها هم کاملا این قابلیت را دارند که طراحی شده و دکور مخصوص به خود را داشته باشند. در جایی که محصول گل است، می تواند روی این محصول مانورهای زیادی داده شود و دست به دیزاین های مرتبطی زد. در وسط فروشگاه گل می توان دکور حبابی طراحی نمود که از سقف به سمت کف یا بالعکس در جریان باشد و حس خوبی را القا نماید.

یکی از محبوب ترین و آسان ترین گل آرایی ها مدل دور چین می باشد. این نوع گل آرایی تقریبا آسان و سریع بوده و در عین حال تازگی گل ها را حفظ می نماید. همین طور این شیوه هنگامی که از دو گونه ی گیاهی استفاده می کنیم کاربردی می باشد.

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *