دکوراسیون مغازه شال و روسری: همان طور که می دانید دکوراسیون مغازه نقش بسیار مهمی در جذب مشتریان و در نتیجه درآمد آن مغازه خواهد داشت. ما در این مقاله راهنمای دکوراسیون مغازه شال و روسری را برای شما ارائه خواهیم داد.

دکوراسیون مغازه شال و روسری

در بهترین حالت باید مالک مغازه ی خود باشید، معمولا مغازه های مناسب با پاخور خوب خیلی در دسترس نیستند یا خود مالک آن ها از آن استفاده میکنند و یا مستاجر قبلی آن به راحتی از آن صرفه نظر نخواهد کرد. یا اینکه آشنایان و اقوام مالک مغازه را از آن خود میکنند، یا امکان دارد مالک هر سال هنگام تمدید فشار زیادی به مستاجر وارد کند. البته درصد بسیاری از مغازه داران مالک نیستند و نکات بالا نباید شما را دلسرد نماید.

پاخور

مهمترین نکته برای انتخاب مغازه پاخور آن مغازه است. چند نفر در ساعت های مختلف روز از جلوی مغازه شما عبور میکنند؟ اگر به فکر جذب نمودن مشتریان و مراجعه مشتری به قصد خرید از مغازه شما هستید، کار غیر ممکنی نیست. اما این نکته را در نظر داشته باشد که کار بسیار پر زحمت و طولانی است. در واقع پاخوری مناسب است که افراد زیادی از جلوی آن مغازه عبور نمایند و رفت و امد آنجا زیاد باشد. هرچه افراد بیشتری از جلوی مغازه شما عبور کنند، بازدید مغازه شما افزایش یافته و احتمال فروش و شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت. این نکته بسیار مهمی است.

حتما بخوانید:  سبک روستیک در دکوراسیون داخلی(قسمت اول)

دکور ، نور و دما

 

دکوراسیون مغازه شال و روسری

 

چند نکته ی بسیار مهم در دکوراسیون داخلی مغازه شال و روسری که مشتری را به خرید از آن مغازه ترغیب می کند در درجه اول دکور زیبا می باشد که شامل قفسه های مرتب و تمیز و چیدمان صحیح آن است. به طوری که حد اقل قسمتی از تمامی شال و روسری ها برای مشتریان پس از وزود قابل رویت باشد. در درجه دوم نور پردازی مناسب است. نور پردازی فقط پر نور بودن مغازه نیست! بلکه نور پردازی صحیح تابش مناسب و کافی نور به قسمت قفسه ها، دکور، ویترین، اتاق پرو و آینه ها است بدین منظور می توانید از نور های متمرکز و لامپ های کم مصرف مانند هالوژن های کم مصرف استفاده کنید. مشتریان باید نور مناسبی برای ژرو شال و روسری که انتخاب می کنند در دسترس داشته باشند. نکته سوم بوی خوش و دمای مناسب فضا است و مخصوصا در فصل گرما و سرما.

دکوراسیون مغازه شال و روسری

آینه

به این نکته توجه داشته باشید که در دکوراسیون داخلی مغازه شال و روسری نیازی به اتاق ژرو نداریم اما وجود یک آینه ضروری است. آینه ای که روی دیوار نصب می شود معمولا در جهت افقی قرار می گیرد زیرا مشتریا تنها می خواهند روسری ها را روی سر خود مشاهده کنند. بهتر است یک آینه زیبا و لوکس بر روی دیوار نصب کنیم اما آینه رو میزی هم اکتفا می کند.

حتما بخوانید:  خانه های نیمه دوبلکس در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه شال و روسری

دسترس بودن

دسترسی به مغازه نکته ی خیلی مهمی است که به هنگام انتخاب جای مغازه شال و روسری باید به آن دقت نمایید. آیا اگر مشتری شما بخواهد از هر قسمت از شهر به مغازه ی شما مراجعه کند، این کار به راحتی ممکن است؟ مشتریان در تمامی نقاط شهر شما به محل فروشگاه یا مغازه شما دسترسی دارندیا خیر؟

مراکز خرید مجاور

این بسیار مهم است که حوالی مغازه ی شما چه فروشگاه های دیگری وجود دارند. آیا فروشگاه شال و روسری دیگرنیز موجود است و او تا چه اندازه به منابع دست اول شال و روسری دسترسی دارد؟

پاسخ به این سوالات بالا می تواند نقش بسیار مهمی در فروش و سودآوری مغازه شال و روسری شما داشته باشد. بنابراین دقت نمایید که به پاسخ درست و دقیق رسیده باشد. و در مرحله بعد از طراحان ماهر برای دکوراسیون مغازه خود استفاده نمایید تا مشتریان را به سمت مغازه خودتان سوق دهید.

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *