دکوراسیون مغازه فرش فروشی: یکی از صنایع بزرگ در کشور ایران، فرش بافی بوده و هنر فرش ایرانی در داخل و خارج از کشور ما مشتریان زیادی دارد. به همین دلیل نیاز به طراحی و دکوراسیون داخلی برای این صنعت بسیار مهم و پر رونق نیاز است. فضایی که از طریق آن به سادگی بتوانیم شوروم مناسب برای مشتریان صنعت فرش داخلی و حتی خارجی داشت.

دکوراسیون مغازه فرش فروشی

دکوراسیون مغازه فرش فروشی

دکوراسیون مغازه فرش فروشی باید طوری طراحی شود که مشتریان آن دچار سردرگمی نشوند و حدالامکان ساده باشد. آنچه باید در هنگام طراحی دکوراسیون مغازه فرش فروشی مد نظر قرار گیرد:

خریداران با ورود به فروشگاه فرش فروشی خواهد توانست با دقت و حوصله طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و از ویژگی هایی مانند قیمت، سایز ، تراکم و سایر ویژگی انواع فرش ها اطلاع یابند و تصمیم به خرید کردن بگیرند. همیشه سلیقه و نظر مشتری و شخصی که دکوراسیون مغازه فرش فروشی برای آن طراحی می شود در درجه اول اهمیت می باشد. اما برای طراحی یک فضای مناسب لازم است که طراح از اطلاعات لازم برخوردار باشد.

حتما بخوانید:  نورپردازی در دکوراسیون د اخلی

به منظور داشتن دکوراسیون مناسب در فروشگاه فرش و استفاده مناسب از فضای فروشگاه در نشان دادن قالیچه و فرش به مشتریان توجه به نکات زیر ضروری است.

  • انتخاب رنگ مناسب و پس زمینه خنثی در دیوارها که باعث زیبایی فضا و جذب مشتری و نمایش مناسب کالای فرش شود.
  • نورپردازی کافی و مناسب که رنگ ها به شکل واقعی خود دیده شوند. استفاده از نور اسپات و نور محیطی که فضا را بهتر نشان دهد.
  • انتخاب کفپوش مناسب که بتوان به راحتی فرش روی آن حرکت داد.
  • استفاده و توجه بیشتر به اکسسوری و زیبایی فضا مثل استفاده از گلدان و لایتینگ و مبلمان در کنار فرش و قالیچه و نمد و گلیم باعث تاثیر بیشتر آنها می شود.
  • دیوار پوش مناسب که کمک به بیشتر دیده شدن فرش کند.
  • دسته بندی کردن رنگ بندی موکت و پرده و سایر بافت های جانبی در مغازه فرش فروشی.
  • ورودی و ویترین زیبا و جذاب که هم حالت صمیمی را داشته باشد و جلوه بیشتری به فروشگاه بدهد.
حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی تالار

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *