دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی: به طور کلی امروزه حضور در نمایشگاه‌های مختلف یکی از روش‌های توسعه تجارت بوده و به این جهت بسیاری معتقد هستنداستفاده از ابزارهایی مانند غرفه‌سازی می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجارت آن ها داشته باشد. غرفه نمایشگاهی نقش مهمی را در جذب مخاطبان به دلیل نمایش کالاهای آن ها در حضور مخاطبان و بازدیدکنندگان تجاری خواهد داشت. هر چه طراحی غرفه تناسب بیشتری هدف عرضه‌کننده داشته باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش در خواهد آمد و برای مخاطبان نیز جذاب می‌باشد. طراح غرفه برای طراحی دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی باید با متریال ساخت غرفه آشنا باشد؛ همچنین ذهن خلاق، محور طراحی غرفه نمایشگاهی است به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه داشته و پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد.

دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی

در ساخت غرفه باید قواعد آن رعایت شود تا بازدیدکنندگان زیادی را جذب نماییم. مثلا در طراحی دکوراسیون داخلی غرفه باید شرایط لازم برای حضور بازدید کننده گان ایجاد شود و با مشخص کردن حریم‌هایی در دکور غرفه بتوانیم با مراجعه کنندگان مذاکرات مناسبی را داشته باشیم. فضای غرفه باید به گونه‌ای تقسیم شود که محصولات متناسب با اهمیتشان در آن قرار گرفته شوند.

حتما بخوانید:  سبک روستیک در دکوراسیون داخلی(قسمت دوم)

دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی

یکی دیگر از مسائلی که در طراحی دکوراسیون داخلی غرفه نمایشگاهی به آن توجه نمود، عوامل نور، رنگ، صدا، فرم  و بو می‌باشد. به طور مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده مرتبط باشد و یا رنگ‌های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی با هم هماهنگ باشند. تمامی این عوامل نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب دارند. در ساخت غرفه لوکیشن و ابعاد آن باید متناسب با محصولات و نیز دکوراسیون و بازدیدکنندگان احتمالی از آن غرفه باشد. همچنین استفاده از مبلمان و میز و صندلی مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی بر روی برخورد غرفه‌داران با بازدیدکنندگان داشته باشد. بنابراین برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه می‌توان با کمک طراحان ماهر، غرفه خود را به یک مکان جذاب و خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم.

دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی

برخی از خدماتی که البرز چوب درساز در اختیار شما قرار خواهد داد:

  • غرفه آرایی (اسپیس فرم غرفه ، دکور سازی آن و سازه های نمایشگاهی)
  • غرفه آرایینمایشگاه ها
  • اجرای کلیه غرفه های نمایشگاهی در کمترین زمان ممکن
  • انجام کلیه امور لازمه و همراهی شما در نمایشگاه ها
  • تهیه وسایل نمایشگاهی(میز کانتر ، اسپیس فرم ، وسایل نور پردازی ، کفپوش و …)
حتما بخوانید:  سبک مبلمان در دکوراسیون داخلی

طراحان ما با آشنایی کامل با متریال ها جدید، طراحی غرفه  و دکوراسیون داخلی آن و ترکیب و تقابل فضاها، پانورها، رنگ، بافت و … و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساختمان و دیگر جنبه های آن شما را در تحقق خواسته هایتان  یاری می رساند. ما به خوبی به اجرای ایده ها و نظرات شما آگاه هستیم.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *