دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی: از آنجایی که از نام این مغازه هم مشخص است، خانم ها به آنجا بیشتر مراجعه می کنند. بنابراین باید از روحیه خرید آنها با خبر باشیم و بدانیم چطور در اوج مرتبی همه چیز را برای بهتر دیده شدن در چه محلی و چگونه قرار دهیم. مهم ترین عامل در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی چیدمان و نظم در ارائه نمایش محصولات آرایشی برای مشتریان است.

دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

در این قسمت نکات مهمی را به منظور ارائه اصولی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی، برای شما شرح خواهیم داد.

لازم است در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی به نکات زیر توجه نمایید.

دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

دکور و قفسه ها

دکور و قفسه ها را طوری طراحی نمایید که در مرتب ترین حالت، به راحتی قابل دیدن باشد. بهتر است تستر هایی از وسایل آرایشی برای انتخاب راحت تر مشتریان در دسترس آن ها قرار داده شود. همچنین قفسه ها و دکور ها را طوری طراحی نمایید که فضای لازم برای تردد در بین استندها و دسترسی کامل به لوازم برای مشتریان وجود داشته باشد.

از شلوغ کردن ویترین و قفسه ها بپرهیزید زیرا بیننده به دنبال شی خواسته خود سردرگم می شود و از خرید پشیمان یا فروشنده را کلافه می نماید. بهترین حالت قرار دادن اشیا هم جنس یا هم مارک در جعبه های مقوائی می باشد اما همگی به یک ساز و یک رنگی که برای مغازه انتخاب نموده اید، قرار داده در طبقات پایین تر دور از دید برای ساختن تنها باید از چسب های متری با در عرض زیاد و رنگ دلخواه قوطی های سفارشی یا کفش را کاور کنید درب قوطی فراموش نشود.

حتما بخوانید:  دکوراسیون مغازه کیف و کفش

بهتر است مواد از نظر جنسیت دسته بندی شوند. مثل کرمهای صورت،کرمهای دور چشم، کرمهای با مارکهای متفاوت و … خلاقیت و ابتکار در چیدمان و نورپردازی بر روی برندهای مختلف محصولات این قابلیت را فراهم می آورد تا با منحصر به فرد بودن فضای بیرونی مغازه باعث جلب نظر مشتریان شود.

دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

انتخاب رنگ

همانطور که می دانید یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی، انتخاب رنگ مناسب دکور می باشد. تاثیر رنگ علاوه بر فضای داخلی، در ویترین مغازه هم تاثیر چشمگیری دارد. در انتخاب رنگمناسب باید دقت نمایید. همچنین با استفاده از متریال های شیشه ای و نورپردازی های حرفه ای روی استندها و همچنین ترکیب بندی های رنگی زنانه می توانیم لطافت و زیبایی این طراحی را دو برابر کنیم.

اگر دکور چوبی طراحی شود، نیاز به یک رنگ ثابت برای ویترین پاکت های خرید و حتی قاب آیینه که بسیار ضروری است و…. حتی کارت مغازه لوازم آرایشی دارید مثلا رنگی میان صورتی و سرخابی ویا طلایی تیره.

حتما بخوانید:  ایده های مناسب طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

می توانید ویترین را به یک مارک لوازم آرایشی یا یک عطر خاص اختصاص دهید که باعث جذابیت می شود. فراموش نکنید ویترین شلوغ نمی تواند مناسب باشد. باید طوری ویترین را دکور نمایید که بیننده یا خریدار را جذب و به داخل مغازه بکشانید.

پوستر های مارکهای مختلف لوازم آرایشی و عطر ها بهترین دکور با پس زمینه ای که با رنگ  تم انتخابی هم خوان باشد، بهترین برای ویترین و داخل مغازه می باشد.

آیینه را فراموش نکنید! اگر دیواری دارید که طبقه بندی نشده است و پشت پیشخوان هم قرار نمیگیرد از چند  آیینه با فرم دلخواه استفاده نمایید. همچنین برای کفپوش، اگر با وسایل انتخابی شما همخوانی رنگی ندارد، یک گبه یا گلیم های کوچک استفاده نمایید.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *