دکوراسیون مغازه لوازم تحریر موضوعی در طراحی دکوراسیون می باشد که بسیار کم به آن پرداخته شده است. شما کمتر مشاهده می کنید که در  مورد دکوراسیون چنین فروشگاه هایی صحبت شود و یا نمونه هایی از آن ها ارائه شود. زیرا  این نوع فروشگاه ها، فروشگاه های بسیار معمولی ای می باشند که محصول پیچیده ای را عرضه نمی نمایند. بنابراین در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم التحریر می توانید یک دکور ساده داشته باشید. اما ما در این قسمت به شما واهیم گفت که طراحی داخلی مناسب و  قوی چگونه به یک فروشگاه کمک می کند تا شارپ تر بوده و بیشتر جلب توجه نماید.

دکوراسیون مغازه لوازم التحریر

دکوراسیون مغازه نوشت افزار و لوازم التحریری معمولا دارای تقسیم بندی خاصی هستند که در آن هر گروه از لوازم در یک طرف چیده می شود. با این کار دسترسی مشتری به لوازم مورد نیاز راحت و آسان می گردد. در این تقسیم بندی از رنگ و فرمهای متفاوتی میتوان استفاده نمود. متریال چوب و رنگهای سفید و روشن تنالیته پر مخاطب در این صنف به شمار می روند.

مکان مغازه

یکی از مهمترین نکات حائز اهمیت در دکوراسیون داخلی مغازه لوازم التحریر مکان شما می باشد. به طور مثال شاید یک مغازه سوپر مارکت در خیابانی که تمام آن مفازه پوشاک است رونق خوبی داشته باشد اما مطمئنا شما نمی توانید به طور مثا ظروف در این مغازه بفروش برسانید .

حتما بخوانید:  استفاده از سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه لوازم التحریر

دکور و نحوه چیدمان

همین طور دکور و نحوه چیدمان اجناس مغازه لوازم التحریر نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا علاوه بر ایجاد نمای بصری مناسب برای مشتری، توانایی حرکت آزادانه در تمامی محل های فروش و رویت و دسترسی به تمام اجناس و کالا ها را دارا باشد.

این نکته را توجه داشته باشید طراحی دکوراسیون مغازه باید دقیقا مطابق با سلیقه مخاطبان و مشتریان شما باشد. اجناس خوراکی را نمی توان در مکانی نامناسب و غیر بداشتی به فروش رساند. و یا اینکه پوشاک قشر جوان را نمی توان در محلی به فروش رساند که دارای دکوری محافظه کارانه بوده و باب طبع افراد مسن است.

دکوراسیون مغازه لوازم التحریر

انتخاب رنگ مناسب

 همانطور که رنگ قرمز گل ها، زنبور ها را به سمت آن گل در میان هزاران گل می کشاند، در دکوراسیون مغازه لوازم التحریر خود باید از رنگی استفاده کنید که مشتری ها را در میان انبوهی از مغازه ها به سوی مغازه شما سرازیر نماید. بنابراین حتما انتخاب رنگ و دکور مناسب ان را بر عهده افراد متخصص قرار دهید..

حتما بخوانید:  نکات قابل توجه در طراحی دکوراسیون اداری

بهتر است در ابتدا مشتریان خود را نگاه کنید که چگونه لباس پوشیده اند.  سعی نمایید با نگاه کردن به پوشش آن ها و رفتار و حرکات آنان از جایگاه اجتماعی انها مطلع شوید. سعی کنید با مخاطب خود به هر نحو، ارتباط بر قرار کنید .

در یک طراحی مدرن، صاف و بی نقص و بی حرف، گویی هر چیز به درستی سر جای خود قرار گرفته است. به طور کل بهتر است فضا رنگ خنثی داشته باشد تا تمرکز بر روی کالاها و محصولات فروشگاه باشد. اما از آنجایی خود محصول لوازم التحریر نیز یک محصول خنثی می باشد، بهتر است از برخی المان ها برای جلب توجه استفاده شود. مثل ۀوردن رنگ قرمز به دکور و ویترین های مغازه یا فروشگاه لوازم التحریر و یا باکس های قرمز رنگ کار شده بر روی سقف مغازه.

تجربه چند ساله البرز چوب درساز  نشان داده زمانی که تصمیم به تغییر دکوراسیون گرفته می شود، نیازهای متنوعی وجود دارد. بنابراین در طراحی داخلی هر فضایی از جمله مغازه لوازم التحریر نیازمند یک طراحی بی نقص، متناسب با نیازها و سلیقه مشتریان آن هستیم.

 

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *