دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین از نیاز به دقت نظر بسیار بالایی دارد و برای طراحی فضای  لوکس آن، به متریال نوین و مدرنی نیاز است تا بتوان طرح های خلاقانه و زیبایی را خلق نمود. نمایش محصول برای فروشندگان خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است و آنها تمایل به فروش ماشین های خود به شکل منحصر به فردی را دارند. از این رو طراحی دکوراسیون داخلی فضای نمایشگاه ماشین باید به گونه ای باشد که این امکان به راحتی برای افراد ی که به منظور بازدید به نمایشگاه مراجعه می کنند، فراهم باشد.

نکات مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین:

یکی از نکاتی که باید در زمان طراحی نمایشگاه ماشین در نظر داشته گرفت، توجه به امر آینده نگری بوده و باید برای این فضا از یک طراحی مدرنیته استفاده نمود تا از این طریق شکلی زیبا و جذاب و محیطی گرم ایجاد شود و فضای نمایشگاه حس مهمان نوازی را القا نماید.
انجام این کار سخت نیست و کافیست با استفاده از متریال جدیدی که در حال حاضر برای تزئین دیواره و سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد، فضای نمایشگاه ماشین خود را  را خاص و منحصر به فرد و چشمگیر نمایید. به طور مثال می توانید از دیوارپوش های سه بعدی برای دیوارها و سقف نمایشگاه خود استفاده نمایید. زیرا نمایشگاه های شیک و لوکس برای اینکه جلوه خاصی داشته باشند، نیازمند بهرگیری از متریال مدرن هستند.
دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین

نورپردازی نمایشگاه ماشین:

نورپردازی در دکوراسیون داخلی محیط نمایشگاه ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است.چرا که نورپردازی مناسب باعث می شود تا خودرو ها بیشتر جلوه کنند. به همین جهت پیشنهاد می کنیم برای انجام این کار از طراحان ماهر کمک گرفته تا با توجه فضای نمایشگاه شما، بهترین نورپردازی را ایجاد نمایند. می توانید لوگوی نمایشگاه رانیز با نورپردازی های خاص چشمگیر تر نمایید. بهتر است آرم نمایشگاه را به صورت بزرگ و برجسته نصب شود تا بیشتر جله دهد.

طراحی فضای بیرونی نمایشگاه ماشین:

در طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین باید به این نکته توجه نمایید که فضای بیرونی نمایشگاه ماشین باید طوری باشد که از مسافت دور نیز به راحتی قابل تشخیص باشد. در واقع باید فضای نمایشگاه ماشین طوری را به گونه ای طراحی نمایید که توجه هر رهگذری را به خود جلب نماید.
اگر می خواهید در ورودی نمایشگاه ماشین شما حس استقبال در مشتریال را القا نماید، بهتر است از دو عنصر فضای سبز و آب برای ورودی نمایشگاه استفاده نمایید، به همین جهت پیشنهاد می کنیم برای قسمت فضای بیرونی نمایشگاه خود یک محوطه فضای سبز ایجاد نمایید. انجام این کار برای قسمت ورودی نمایشگاه ماشین، فضایی گرم و عالی برای ورودی بازدیدکنندگان را فراهم می نماید.

طراحی اتاق مذاکره نمایشگاه:

اید قسمتی را طراحی نمایید تا را فراهم کنید تا پس از اینکه بازدید از نمایشگاه اتومبیل به پایان رسید، مشتریان بتوانند از قسمت فضای عمومی به مکان تخصصی بروند و مذاکرات بعدی خود را در این محیط به انجام برسانند، البته در برخی نمایشگاه ها به دلیل کمبود فضای ممکن، وجود یک اتاق مجزا امکان پذیر نمی باشد، اما توصیه می کنیم با کمک پارتیشن ها این فضا را به وجود آوردید تا حس خصوصی بودن در این فضا را ایجاد نمایید.
به منظور داشتن طراحی نوین و لوکس نمایشگاه ماشین خود با کارشناسان البرز چوب درساز تماس بگیرید. میتوانید مقالات دکوراسیون مغازه را نیز مطالعه نمایید.
درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *