نرده و حفاظ و درب آکاردئونی

درب آکاردئونی: درب آکاردئونی با نگاهی به ساز آکاردئون طراحی وساخته شده است و به همین دلیل بااین نام به شهرت رسیده.
به دلیل تاشو بودن٬ بعد از نصب میتوان براحتی آن را جمع کرد در نتیجه فضای کمی را اشغال می کند. میتوان از این درها علاوه برای بالا بردن امنیت درب های ورودی٬ بعلت اشغال فضای اندک و هم اینکه به دلیل پنجره پنجره بودن وزن کمتری را نسبت به درهای فلزی دارند میتوان برای درب پارکینگ هم از آنها استفاده کرد و دردسر بازو بسته شدنشان را با نصب ریموت روی در تسهیل کرد.
درب های آکاردئونی قابلیت نصب قفل های توکار و رو کار را دارند و ازین جهت،امنیت بسیار زیادی را ایجاد می کنند.در مجموع،درب آکاردئونی ضامن امنیت است.
زیبایی،کارآمدی،استفاده بهینه از فضا وصرفه جویی در قیمت،از ویژگی های بارز این مدل درب ها می باشد.

به طور کلی انواع نرده استیل ضد زنگ را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

  • نرده استیل ۳۰۴
  • نرده استیل ۳۱۶
  • نرده استیل کربن
  • نرده استیل ۳۰۴: زمانی که از ضد زنگ زدی صحبت می کنیم پای کروم به میان می آید. فلزی که باعث مقاومت در برابر عوامل زنگ زدگی مثل آب و رطوبت میگردد.این نوع از نرده معمولا برای اماکن عمومی و باز نظیر مترو مناسب است که نیاز به مراقبت دائم نخواهد بود. میزان کروم استفاده در این نرده‌ها ۱۰ تا ۱۱ درصد است که موجب مقاومت زیادشان در برابر رطوبت شده اما در جاهایی که احتمال برخورد با آب شور و کلر را دارند مثل استخرها مناسب نیستند زیرا به مرور مقاومت خود را از دست داده و زنگ می‌زنند.
  • نرده استیل ۳۱۶: این نوع از نرده٬ تمام ویژگی های نرده استیل ۳۰۴ را نیز داراست. در ساخت این نرده علاوه بر کروم از نیکل و مولیبدنوم استفاده شده که قدرت مقاومت پذیری بیشتری را نسبت به نرده استیل ۳۰۴ را دارا می‌باشند. خوشبختانه هیچگونه مراقبت و نگهداری نیاز ندارند تا زمانی که عمر مفیدشان تمام شود. برای همین بهترین گزینه برای موارد صنعتی اند. تنها عیب این نرده‌ها قیمت بالایشان است که در مقابل ویژگی٬ مقاومت زیاد٬ قابل توجیه می باشد.
  • نرده استیل کربن: بهترین و ارزانترین گزینه برای نرده محیط درونی ساختمان است. زیرا که تنها از ۲ درصد کربن برای ساخت آن استفاده شده و همین باعث مقاومت کم آن در مقابل زنگ زدگی و خوردگی می‌شود.
حتما بخوانید:  طراحی دکوراسیون داخلی تالار

نرده استیل ضد زنگ بهترین انتخاب در خرید نسبت به نمونه‌های آلومینیومی و فرفوژه می‌باشد. البته نکته مهم هنگام خرید در نظر گرفتن بودجه است.

شرکت درسا البرز ارائه دهنده انواع نرده استیل و حفاظ ضد زنگ برای راه پله٬ شیشه خور دور بالکن و … می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر هم اکنون با ما تماس بگیرید.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *