تخت و کمد(کم جا و تاشو)

با توجه به اینکه امروزه فضای داخلی خانه ها نسبت به گذشته، کوچک تر شده است. دائماَ کلماتی نظیر تخت تاشو، کمد کم جا و … به گوش ما می خورد. با استفاده از این امکانات که تیم درساالبرز نیز مجری این قبیل پروژه ها می باشد، می توانید فضای اندک درون خانه خود را تغییر دهید و گاهی در ساعات مختلف روز با دکوراسیون داخلی متفاوتی از منزل خود برخورد داشته باشید.

اتاق خواب دیگر فقط مکانی برای خواب نیست، بلکه بسیاری از کارهای روزمره نظیر مطالعه و فعالیت های دیگر در آن انجام شود. اتاق خواب دیگر تنها واژه خواب را پوشش نمی دهد. بعضاً به عنوان اتاق کار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین بهتر است که وسایل داخلی آن امکان تغییر کردن را داشته باشند.

با استفاده از کمدهای کم جا می توانید هم فضای درونی اتاق را افزاییش دهید و هم با طراحی فضای درونی کمدها با قفسه بندی و با توجه به نیاز خودتان بیشترین استفاده را ببرید. شما همچنان می توانید از آینه ها بر روی در کمدها استفاده کنید که با این ترفند فضای بیشتری از اتاق خواب را به نمایش گذارید. یا از تخت های تاشو استفاده کرده و در ساعاتی از روز که نیاز به استراحت ندارید اتاق خوابتان تغییر کاربری داده و از آن به عنوان اتاق کار استفاده کنید.

حتما بخوانید:  دکوراسیون پاییزی در خانه

تیم درسا البرز با داشتن گروه مجرب کارشناسان در زمینه دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مغازه آماده خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد. شما با استفاده از تجارب کارشناسان این تیم می توانید فضایی ایده آل را در خانه خود داشته باشید و با استفاده از ترفندهایی فضای داخلی را به حداکثر برسانید.

تخت و کمد(کم جا و تاشو) | دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه | درسا البرز | البرز چوب دُرساز ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مغازه

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *