دیوارپوش M.D.F و P.V.C

دیوارپوش M.D.F و P.V.C

 این محصولات به علت تنوع٬ زیبایی٬ کیفیت منحصر به فرد بوده و طول عمر بالایی دارند و همین ویژگی‌ها باعث حذف هزینه های اضافی مثل رنگ آمیزی و کاغذ دیواری شده است.
به دلیل ضخامتی که دارند٬ عایق گرما و صدا و برودت بوده و از هدر رفتن انرژی و هزینه جلوگیری می کنند. موارد استفاده از دیوار پوش ها در اماکن اداری٬ تجاری٬ رستوران ها و خانه ها می باشد. نصب دیوارپوش ها بسیار سریع است طوریکه میتوان ۱۰۰ مترمربع از آن را طی یک روز نصب کرد. زیر سازی دیوار پوش ها به هنگام نصب آنها نقش بسزایی دارد به گونه ای که اگر دیوار گچی و صاف باشد قابل نصب بوده در غیر اینصورت باید حتما زیر سازی شود.

تفاوت دیوارپوش M.D.F و P.V.C

  • از نظر وزن٬ دیوارپوش M.D.F  وزن بیشتری نسبت به دیوار پوش P.V.C  دارد. زیرا ضخامت آن ۲ برابر دیوارپوش P.V.C و حدود ۱۶ میلیمتر است.
  • استحکام دیوارپوش M.D.F در مقابل ضربه بیشتر است٬ بنابراین برای اماکن عمومی مناسب است.
  • مقاومت دیوار پوش M.D.F در مقابل رطوبت و نم اندک است٬ اگر دیوارتان نم میدهد یا رطوبت دارد از دیوار پوش P.V.C استفاده کنید.
  • دیوار پوش M.D.F گرانتر از دیوارپوش P.V.C می باشد.
حتما بخوانید:  میزهای مدیریتی، کارمندی و کتابخانه ای

 

شرکت درسا البرز با سابقه درخشان در زمینه ساخت دیوارپوش های M.D.F و P.V.C توانایی ارائه بهترین کیفیت را به شما عزیزان دارد. برای اطلاعات بیشتر هر زمان که تمایل داشتید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درباره دکوراسیون داخلی | دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *